EMS Six Pack - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky
Správy

EMS Six Pack – názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Jedným z najnovších vynálezov roku 2017 v odbore elektrotechniky Miostimulace – EMS six pack, cvičenie pre brušné svaly, stehná a paže. Jedná sa o relatívne lacná simulátor, ktorý je určený k stimulácii svalov bez fyzického cvičenia a výlety do športového klubu. Ale je to stojí za to?

Prečo je potreba šesť balenia EMS simulator

EMS šesť balenia stimuluje sval cez elektrický prúd, je spôsob, ako zníženie sily. Elektrické impulzy, aby sa svaly pracujú v pasívnom stave, bez stresu a ďalšie vybavenie. Táto metóda je určená pre tónovanie problémové oblasti v domácom prostredí.

odporúča,

čo má robiť a aké výsledky sú sľúbil

výrobcu

Spôsob ovládania je veľmi jednoduchá, okvetné lístky EMS stimulátora svalov pripojené k problémové oblasti, napríklad, brucho. Bezdrôtové zariadenia sa spúšťa jedným tlačidlom a vyrábať elektrické impulzy, ktoré prejdú cez kožu do svalu. Taká stimulácia, nejakým spôsobom, náhradné drví pre ABS.

Výrobca simulátore odporúča mať samostatné stimulácia zóny 20-25 minút .

EMS tréning sa najlepšie vykonáva každý druhý deň, takže svaly čas na zotavenie.

V priebehu týždňa príde zasľúbený posilňovanie svalov (tonus) a po 1-1,5 mesiacoch stimulácie na dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Trochu histórie vynálezu EMS & nbsp; šesť balenia

V 50-60-tych rokov v oblasti športovej medicíny, Sovietsky zväz vyvinul metodológiu, založenej na použití elektrických Miostimulace svalu v tréningových športovcov. Cieľom je zvýšiť silu cez svalové stimulačné prúd. Neskôr, v 70.-tych rokoch, táto technika prišiel do západných krajín, kde došlo k ďalšiemu štúdium mechanizmov pôsobenia elektrického Miostimulace pre svalovinu človeka. Neskôr EMS našla uplatnenie v rehabilitačných centrách, kde ležiacich pacientov stimulovalo atrofovaly svaly a prevádzkuje svoju vitalitu a hmotnosť. V deväťdesiatych rokoch bola táto technika z rehabilitácie na masy zdravých ľudí, a stal sa predmetom zisku Spoločnosti, ktoré vyrábajú cvičenie zariadenia pre svalovú stimuláciu, bez opustil dom.

Pre a proti EMS six pack

V skutočnosti, jasný je EMS six pack neznamená skutočný účinok a prínos pre brušných svalov a fitness všeobecne.

Tu sú výsledky, ktoré výrobca sľubuje:

 • posilňovanie svalov;
 • rast svalov;
 • spaľovanie tukov;
 • korekciu problémových oblastí a nájsť

  správnu rovnováhu proporcií;

 • celulitídy redukcia.

Next, pozrite sa, čo realita a čo je marketing.

História vzniku simulátory tohto typu je zrejmé, že elektrická stimulácia pomáha udržiavať svalový tonus, alebo vyhrať atrofia spôsobené nepojazdného spôsobu života pacienta. Štúdie potvrdili pozitívne účinky elektrickej stimulácie na svaly, zvýšenie ich pevnosti, udržanie váhy, zabránenia ďalšiemu poškodeniu vlákien.

Ale žiadny z experimentu nevykazoval žiadny účinok na spaľovanie tuku, tým, zníženie celulitídy, ale jednoducho nie je identifikovaný a vplyv na rast svalovej hmoty. Preto väčšina z vlastností navrhnuté tak, aby prilákať viac zákazníkov medzi mužmi a ženami. Z toho vyplýva:

 • na – tón, posilňovať a sily nárast svalovej;
 • proti. – prísľub, aby spaľovanie tukov a získať

  svalovú hmotu

Kontraindikácie použitie svalového stimulátora EMS six pack

Skutočnosť, že simulátor pracuje v pokojnom stave, bez zaťaženia, neznamená, že jeho používanie nemá žiadne kontraindikácie. Simulátor je zakázané v:

 • ochorenia a zápalové procesy orgánov dutiny brušnej;
 • ochorenia srdca, vrátane prítomnosti stimulátorov;
 • v priebehu tehotenstva;
 • pre zlomenín a porúch a ochorení chrbtice.

Rovnako ako používanie simulátora je zakázaný vírusové, karcinómu, kožných ochorení a duševných porúch.

Ako používať EMS six pack pre tlač?

Pred použitím simulátora, mali by ste očistiť svoje pleti problematické oblasti, suché pred vlhkosťou, a to aj za účelom odstránenia nežiaduceho ochlpenia, aby zabezpečili, že tréner je pevne ukotvená na koži. V pôvodnej sady EMS šesť balenia je špeciálny gél, ktorý sa aplikuje na okvetné lístky simulátore a poskytuje dobrú vodivosť.

V simulátore je 15 režimov, ktoré sú ľahko zdvihnúť o pocitoch, v závislosti na požadovanom efektu. Ak chcete spustiť stimulácii, potrebujú stačí stlačiť jediné tlačidlo pre zapnutie /

vypnutie a zvoľte intenzitu. Po 15 alebo 25 minút EM> cvičenie, potreby stroja sa vypne. Je potrebné umyť pod tečúcou vodou, umývanie zvyšky, a nechá sa uschnúť. A koža musia byť vyčistené a ošetrené antiseptické.

Dokonca aj výrobcovia odporúčame kombinovať EMS školenie s výkonom s tým, sit-up, push-up, a ešte viac zvratov do lisu. V každom prípade, bez dynamických pohybov, aby sa dosiahlo viditeľného efektu. Miostimulace môže dopĺňať silový tréning, tréning na preteky, aby sa zabránilo nadmernému únave svalov pri konštantnom zaťažení. Tak, EMS môžu byť použité v kľude dní ako relaxácie a vykladanie.

Záver EMS

Na fórach, a dokonca aj špecializované stránky nájdete veľa pozitívnej spätnej väzby, vrátane fitness trénerov, ponúkal vplyv EMS na rast hmoty, spaľovanie tukov atď Je to všetko zaplatené názory, ktoré konkrétne inzerovať produkt a zvýšenie . predajné

No ostrieľaný športovec nepotvrdí také magické rozsah pôsobenia svalového stimulátora s vedomím, že telo pomáha zvyšovať tepovú frekvenciu – tepovú frekvenciu a dĺžku trvania zaťaženia, nie dvadsať minút.

Dá sa povedať, že stimulácia vhodné pre nepovolaných osôb, ktorí potrebujú obnoviť po chorobe alebo doby hospitalizácie (vrátane kontraindikácie) . Ale hovoriť o úplné nahradenie fyzického cvičenia (dobrovoľné kontrakcie), je nemožné. Premýšľajte

dlho a tvrdo o tom, či kúpiť, viem, že športom možno dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

Marzena Wielgus

Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom.

Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...