WEEX na chudnutie - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky
Zdravie

WEEX na chudnutie – názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Weex je navrhnutá v USA chudnutie prášky súvisiacich s kategóriou blokovacích kalórií produkovaných vo forme biokokteyli dvojzložkového. Kalórií blokátory sú doplnky, ktoré blok amyláza, enzým, ktorý štiepi polysacharidy na oligosacharidy. Jednoducho povedané, blokujú rozpad komplexných sacharidov na jednoduché. Nedokončený proces metabolizmu uhľohydrátov neumožňuje zvýšiť hladinu glukózy v krvi, čo neumožňuje, aby forma telesného tuku. Ale to nie je jediný efekt biokokteyli Weex. O ďalších vlastnostiach koktail na chudnutie čítajte ďalej.

Weex: história

Vývoj kokteilu bol zamestnaný tím vedcov z University of Massachusetts problematike výživy, na čele s profesorom Fox. Cieľom štúdie

bolo vzorec tvorba produktu je schopný rýchlo dopraviť

spaľovanie tukových zložiek v tele. Prvé prototypy boli ready-made smoothies z spaľovačov tukov. Ale tento prístup nebol prijatý, pretože zložky kompozície sa stráca svoje vlastnosti po 2 Weex. Cesta von bola zmiešaní zložiek bezprostredne pred použitím. Tak bol vytvorený biokokteyli Weex na základe dvoch zložiek :. Lyofilizovaný a kvapalný

Klinické štúdie – Weex

Komisia z University of Massachusetts ocenil biologickú dostupnosť koktejlu, ale skutočný účinok uplatňovania bolo preukázané v klinických štúdiách u Štokholmského inštitútu výživy.

osôb trpiacich obezitou druhého stupňa, boli rozdelené do dvoch skupín, z ktorých jedna vzal koktail Weex, a druhá placebo vody s farbivom a aromatické, ale z pôvodných fliaš s logom. Po 30 dňoch pozorovaní v porovnaní úbytok hmotnosti v každej skupine. Výsledky boli nasledovné:

skupine, ktorá dostávala Weex Gender vek Chudnutie Мужской25-407-11 кгЖенский25-405-9 khrupa placebo Gender vek Chudnutie Мужской25-401-2 кгЖенский25-40 + 2-4 kg

Ako je zrejmé z tabuliek, chudnutie skupina, ktorá dostala doplniť koktail v porovnaní s kontrolnou skupinou sa líšili viac ako šesťkrát! Navyše, ženy skupine s placebom získala až štyri libry za mesiac experimentu. Výsledky tejto štúdie jasne hovorí o efektivite blokovacích kalórií Weex ako prostriedok pre chudnutie. Je zaujímavé, že v prehľade kokteilu nájdete viac impozantné čísla, napríklad sa mi podarilo stratiť desať (!) Libier za týždeň.

Vlastnosti kokteilu

Základné vlastnosti kokteilu Weex sú:

 1. Blokovanie kalórií. Neschopnosť asimilovať jednoduchých sacharidov, čo vedie k

  zníženiu hladiny cukru v krvi. Tukové usadeniny prestávajú akumulovať.

 2. Autonómne oxidácie tuku. Koktejl indukuje oxidačný stres v lipidových usadenín, čo vedie k ich rozpadu, ako v podkožný a viscerálny forme.
 3. Vylučovanie splodín. Zložky koktail absorbirovannaya a odstrániť z tela.
 4. Normalizácia gastrointestinálneho traktu. Absorpčná akcie biokokteyli zameraný na očistu tráviaceho traktu.
 5. Prevencia ochorenia ciev a srdca. Normalizácia glukózy a zníženie telesného tuku, zníženie hladiny cholesterolu, chráni kardiovaskulárny systém proti tvorbe aterosklerotických plátov.

Weex vám pomôže nielen schudnúť, ale aj na zlepšenie fungovania takmer všetkých telesných systémov. Teraz poďme hovoriť o tom, čo sa dosiahne podobný vplyv zloženia

bude vás bude zaujímať vedieť :. Sirup mangostane: exotické ovocie na chudnutie

Zloženie Weex

Doplnok Weex sa skladá zo štyroch prvkov, z ktorých každý má svoju vlastnú oblasť zodpovednosti. Spoločne majú synergický účinok, významne zvyšuje účinok jednotlivých komponentov. Kvapalné časť vo fľaši je L-karnitín. SUS časť, ktorá sa nachádza vo veku je zmes lyofilizovanej spirulina, guarany a extrakt zo zeleného čaju.

L-karnitín

Základom zloženie kokteilu Weex je L-karnitín (aka levocarnitine) je dlhý – známe a osvedčené prírodné spaľovač tukov. L-karnitín je jedným z najdôležitejších faktorov metabolizmu, ktoré sa priamo podieľajú na metabolizme lipidov. Molekula L-karnitínu je zapojený do lipolýzy – odbúravanie tukov na mastné kyseliny s tvorbou ATP. Pri spôsobe sa mastné vklady začať topiť ako topiaceho snehu na jar.

Extrakt zo zeleného čaju

Početné štúdie potvrdili vplyv zeleného čaju na proces chudnutia. Takže vedci z Birminghamu zistil, že oxidácia tuku je o 17% rýchlejší s recepciou čajom než u placeba. Okrem toho sa zistilo, že zelený čaj nielen urýchľuje oxidáciu lipidov, ale zvyšuje citlivosť na inzulín, nedovoliť glukózy akumulovať v krvi.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou extrakt zo

zeleného čaju majú nižší krvný tlak na pozadí znižovanie cholesterolu, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Spirulina

Riasy, klasifikovaná ako tzv superfood – jedlých produktov s vysokým obsahom živín. Spirulina obsahuje 60% kompletný proteín so všetkými esenciálnych aminokyselín. Množstvo a kvalita bielkovín, riasy je pred všetkými známymi rastlinných zdrojov tejto živiny. To je tiež zdrojom zinku, sodíka, selén, fosfor, horčík, mangán, draslík, meď, vápnik, chróm, železo a v nej viac ako 30 (!) Krát ako špenát. A rias je silný prírodný sorbent. Ak chcete zobraziť ďalšie úžasné vlastnosti Spirulina môže byť dlhý: radiačnú ochranu, rehabilitáciu po cievnej mozgovej príhode, Liečba cukrovky, amiotroficheskom skleróza a senná nádcha. Ale v rámci opísaného kokteilu Weex Zaujímame sa účinku spiruliny na chudnutie.

Účinok rias je, že hipertrofiada dostať do žalúdka, ktorá zaberá väčšinu z toho. Ktoré nemajú sacharidov vo svojom zložení Spirulina vám rýchlo dáva pocit sýtosti, bez kalórií. Strata chuti do jedla a rýchlo pocit sýtosti neumožňuje prejedať počas prijímacieho koktail

bude vás bude zaujímať vedieť :. Green smoothie Pierre Dukan: chudnutie francúzskeho receptu

Guarana extrakt

amazonských guarana je rastlina, ktorá rastie v Brazílii a Paraguaji. Vysoký obsah dovolené, aby sa stal guaranín guarana jedným z najúčinnejších stimulantov používaných

v športovej výživy. Na základe závodu vytvoril obrovské množstvo pre-tréningových komplexov a nealkoholických nápojov. Ale ako to pomôže schudnúť?

Hlavnou úlohou guarany v procese chudnutia je zrýchlenie metabolizmu. Vzhľadom na obsah flavonoidov môže zvýšiť enzýmy metabolizmu, čo znižuje dobu Krebsovho cyklu. Intenzívne metabolizmus neumožňuje vystúpiť sacharidov na tuk, previesť na energeticky efektívne využívanie, ktorý umožní vyššie uvedené guaranín. Stimulácia CNS nedovolí vám sedieť, zvyšuje telesnú teplotu a spôsobuje jej pohyb.

Release formulár Weex

Weex je sada pre individuálnu prípravu nápoja. Forma uvoľňovanie kokteilu spojené s tým, že účinnosť rozpustených zložiek je redukovaný do dvoch Weex. Z tohto dôvodu, pred použitím nápojové zmesi Lyofilizovanej zložky (spirulina, guarana, extrakt zo zeleného čaju) C-L-karnitín v tekutej fľašu. Vizuálne proces miešania je znázornené na videu:

Návod na používanie Weex

 1. Mix prášok z čiapky sa kvapalina z nádoby až do úplného rozpustenia prášku a získanie husté zelene.
 2. Meranie pomocou odmerky 20 ml kokteilu.
 3. Vezmite každé ráno na lačný žalúdok.
 4. Pred použitím pretrepať.
 5. OL>

  Kontraindikácie

  Prítomnosť chrániacich kalórií guarana extrakt ukladá jeho obmedzenia použitia. Produkt je kontraindikovaný:

 • Ľudia trpiaci hypertenziou;
 • U pacientov s peptickým vredom žalúdka;
 • Ľudia s ochorením srdca.

byť používaný s opatrnosťou počas tehotenstva a dojčenia.

Náklady Weex

Cena jednej fľaše Weex je …. Vzhľadom k tomu, že doplnok je nový a doteraz získal popularitu v bývalom Sovietskom zväze, výrobca stále spokojný s propagačnými zľavami. Napríklad v súčasnej dobe kúpiť Weex možnú dobu ….
Distribúcia tovaru prebieha úplne on-line podľa nasledujúcej schémy:

 1. Môžete nechať svoje telefónne číslo na internetových stránkach výrobcu.
 2. Správca Vás bude kontaktovať pre svoj vlastný kurz a detaily objednávky.
 3. Balík s priebehom kokteilu príde na najbližšej pošte.
 4. Platíte za nákup po ich obdržaní.
 5. OL>

Marzena Wielgus

Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom.

Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...